SANIMED WEIGHT REDUCTION DOG

  • 124

Iepirkties veikalā ir iespējams tikai ar veterinārārsta izsniegtu kodu.

Quantity
nemokamas pristatymasBezmaksas piegāde Latvijā pirkumiem no 15 eiro. Piegāde 1-5 dienu laikā.

SANIMED Weight Reduction - pilnvērtīga Diētiskā barība suņiem pārāk liela ķermeņa svara samazināšanai.

 

SANIMED Weight Reduction diētai ir ļoti zems enerģijas blīvums: barībā ir daudz šķiedrvielu un no 15 % tauku, uzņemti tiek tikai 5%. Šis mazais enerģijas daudzums nozīmē optimālu diētas izmantošanu. Lai apgādātu organismu ar nepieciešamo enerģiju, var dot lielāku barības daudzumu, salīdzinot ar citām barībām. SANIMED Weight Reduction diētā L-karnitīns piedalās taukskābju transportēšanā uz šūnām, un to pārvēršanu enerģijā procesā, tādejādi samazinot tauku rezerves organismā. Ieguvumi:

> Viszemākais enerģijas daudzums, salīdzinot ar citām svara samazināšanas diētām

> Augstais šķiedrvielu un zemais enerģijas daudzums ļauj nesamazināt izmantotās barības daudzumu

> L-karnitīns piedalās tauku pārvēršanas enerģijā procesos, un palīdz samazināt tauku uzkrājumus organismā

> Palielināts olbaltumvielu daudzums nodrošina veselīgu muskuļu masu


Barošanas norādījumi: dodiet šo diētisko barību kā vienīgo barības avotu vai kombinējiet ar SANIMED Weight Reduction desu. Vadieties pēc barošanas ieteikumiem un balstieties uz īsto suņa svaru, nosakot nepieciešamo barības daudzumu. Ja nepieciešams, izmantojiet barības devas, ievērojot svaru, ko nepieciešams zaudēt. Barības dienas deva būtu jāsadala divām vai vairākām barošanas reizēm. Ieteicamais barības lietošanas ilgums – kamēr tiks sasniegts vēlamais dzīvnieka ķermeņa svars. Kad sasniegts vēlamais suņa svars, barot ar SANIMED Weight Control, jo tā ir laba diēta suņa ķermeņa svara noturēšanai. Regulāri vērojiet sava suņa veselības stāvokli un nodrošiniet, lai sunim visu laiku ir pieejams svaigs dzeramais ūdens. Pirms barības lietošanas ieteicams konsultēties ar veterinārārstu.


Sastāvs: dehidratēta putna gaļa, celuloze, sauss lopbarības biešu mīkstums, strukturizētas augu eļļas, sausi kartupeļi, kartupeļu olbaltumvielas, kukurūzas glutēns, žāvēti āboli, mieži, zirņi, sausas ceratonijas pākstis, sojas pupiņu spraukumi, raugs, dzīvnieku tauki (putnu gaļas), linsēklas, kaltēta lucerna, hidrolizētas vistu aknas. Analītiskās sastāvdaļas: kopproteīns 30 % , koptauki 15 % (sagremojami tauki 5 %), koppelni 6 %, kopšķiedra 20 %, mitrums 8 %, kalcijs 0,9 %, fosfors 0,7 %, nātrijs 0,3 %. Uzturfizioloģiskās piedevas (uz 1 kg): A vitamīns (retinilacetāts) 12500 SV, D3 vitamīns (holekalciferols) 1250 SV, E vitamīns (DL α-tokoferilacetāts) 300 mg, dzelzs (dzelzs sulfāts, monohidrāts) 63 mg, mangāns (mangāna oksīds) 23 mg, varš (vara II sulfāta pentahidrāts) 11 mg, cinks (cinka sulfāta monohidrāts) 110 mg, jods (kalcija jodāts) 1,1 mg, selēns (nātrija selenīts) 0,2 g, L-karnitīns 250 mg. Ar dabiskiem antioksidantiem.

Derīguma termiņš, sērijas un reģistrācijas numurs uz iepakojuma. Uzglabāt sausā un vēsā vietā. Regulāri tīriet barības un ūdens bļodiņas.


Produkts tiek pārdots tikai ar veterinārārsta rekomendāciju!


Ieteicamās diennakts devas: